Silter SPR/MN 2035 Süper Mini Profesyonel 3.5LT Buhar Kazanlı Ütü (Paket 3)

Ürün Kodu : SILTER SPR/MN 2035 sny3
1.649,00 TL
9 X 203,47 taksit seçenekleri ile
Eft ve Havalede %3 İndirim
Tek Çekim 1.599,53 TL
Havale/EFT 1.649,00 TL


Bu üründe 0,00 puan kazanacaksınız!
 Listeme Ekle  KarşılaştırSilter Buhar Kazanlı Ütü 3.5 Lt Spr/Mn 2035

Ara ütüleme ve son ütüleme için kullanılan ütüler, zorlu kırışıklıklar söz konusu olduğu zaman zorlanabilmektedir. En zorlu kumaşlarda bile kolaylıkla ütüleme yapabilmek için kaliteli ve güçlü ütü kullanımı önem arz etmektedir. Buhar kazanlı ütü ürünleri bu doğrultuda son derece avantajlıdır. Daha fazla buharı, daha yüksek basınç ile üreten buhar kazanlı ütüler hem tekstil işletmelerinde hem de evlerde kullanım için son derece uygundur. Buhar kazanlı ütülerin su haznesinin geniş olması, sürekli olarak su doldurma ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve daha kesintisiz ütüleme yapılmasına olanak tanımaktadır.

Buhar kazanlı ütü söz konusu olduğu zaman ilk akla gelen markalardan biri olan Silter, uzun yıllardır sektörün ihtiyacını karşılamak için gelişmiş ürünleri piyasaya sürmektedir. Bunlardan biri olan Silter buhar kazanlı ütü 3.5 Lt Spr/Mn 2035 sahip olduğu teknik özellikleri ile ütü yapılmasını son derece kolay hale getirmektedir. 3,5 litrelik su haznesine sahip olan bu ütü ile kesintisiz ütü yapabilmek mümkündür. Ayrıca dikey püskürtme olanağı sayesinde perdeler ya da takım elbiseler gibi ütülenmesi zor olan tekstil ürünlerinde de kolaylıklar sağlamaktadır. Gelişmiş yapışmaz tabanı sayesinde ütülenen kıyafetlerin korunmasına da yardımcı olmaktadır. Doğru bakım ve kullanım koşulları altında uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek bir ürün olan bu Silter ütü, yüksek ısı üretimi ile en zorlu kırışıklıklar karşısında zorlanmadan ütü işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca Silter buhar kazanlı ütü 3,5 Lt Spr/Mn 2035 ürünü yüksek güvenlik önlemlerine de sahiptir. Ütünün fişi çekilmediği ve kullanılmadığı durumlarda bile belirli bir süre sonunda kapanmakta ve herhangi bir kazanın meydana gelmesinin önüne geçilmektedir.

Silter tarafından üretilen bu buhar kazanlı ütü üst düzey güvenlik önlemleri ile de ön plana çıkmaktadır. Gövde üzerinde bulunan ikaz ışıkları ve sensorlar sayesinde ütünün kullanılamadığı durumlarda bile güvende kalması sağlanmaktadır. Kazan şalteri, ütü termostatı, kazan sigortası, emniyet ventili gibi birden fazla güvenlik aksanı ile donatılmıştır. İş yeri güvenliği açısından değerlendirildiği zaman bu son derece avantajlı bir özelliktir. Silter buhar kazanlı ütü 3,5 Lt Spr/Mn 2035 ütünün buhar kazanı, paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir. Bu malzemenin ütüye kattığı en büyük özellik, paslanma ve kireçlenme sorunları yaşanmadan uzun yıllar boyunca kullanılabilmesine sağladığı olanaktır.

Hafif ve portatif olması da bu ütünün önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Ütünün farklı mekanlarda kullanılması gereken durumlarda, kolayca taşınabilmesi mümkündür. Tüm parçaları ile birlikte ortalama 13 kilogram ağırlığa sahip olan Silter ütü, az yer kaplaması nedeni ile her yerde rahatça kullanılabilmektedir.

Ayarlanabilir buhar gücü sayesinde, kazanda bulunan suyun daha verimli kullanılması sağlanmaktadır. Güçlü buhara gereksinim duymayan kolay ütülerde buhar miktarının azaltılması ile hem enerji tasarrufu hem de daha uzun çalışabilme olanağı ortaya çıkmaktadır. Dakikada maksimum 120 gram buhar verebilen bu ütü, minimum 10 grama kadar ayarlanabilmektedir. Silter mini ütü ütülemeye kısa süre içerisinde hazır olabilmesi yönüyle de avantajlıdır. 3,5 litrelik hazne yaklaşık 8 dakika gibi kısa bir süre içerisinde çalışmaya hazır hale gelmektedir. Bu süre, benzer modellere kıyasla oldukça kısadır. Ütünün daha kısa sürede hazır hale gelmesi de enerji tasarrufu anlamına gelmektedir. Silter tarafından piyasaya sürülen bu buhar kazanlı ütü 1,8 kWh enerji tüketimine sahiptir. Ütünün gücü ve sağladığı kolaylıklar göz önüne alındığında, bu son derece makul bir tüketim değeridir.

Tek hazne su ile uzun süre çalışabilen bu ütünün en önemli özelliklerinden biri de çalışanın kolunu yormamasıdır. Güçlü buhar yapısı ve alüminyum tabanı sayesinde kol gücü ile bastırmaya gerek kalmadan, en zorlu kumaşlar bile ütülenebilmektedir. Bu yüzden de tek bir kişi tarafından tüm gün kullanılabilmesi mümkündür.

Son derece avantajlı olan Silter buhar kazanlı ütü 3.5 Lt Spr/Mn 2035 mini ütü ürününü online alışveriş kolaylığından yararlanarak web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Üstelik bu ürün için 9 taksit olanağından da yararlanabilir ve bir yandan ürünü kullanırken, bir yandan da ücretini ödeyebilirsiniz. Şimdi bu ürünü sipariş ederek ücretsiz kargo olanağımızdan da yararlanabilirsiniz.GÜNÜN FIRSAT ÜRÜNLERİ


HAFTANIN EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLERİ