KURULUŞUMUZ


Fırat Makine, 1989 yılında Şefik YILDIRIM tarafından Endüstriyel Dikiş Makineleri alanında satış ve servis hizmeti vermek amacıyla Bursa’da kuruldu. Tekstil sektörünün Türkiye’de ve özellikle Bursa’da gelişmesiyle birlikte Fırat Makine, ürün çeşitliliğini ve hizmet çeşitliliğini her geçen yıl arttırdı.

KURULUŞUMUZ

1999 yılına gelindiğinde Bursa dışından gelen talepleri karşılayabilmek için igneiplikburada.com kuruldu. Endüstriyel Dikiş Makineleri kategorisinde ülkemizde ilk online satış sitesi olan igneiplikburada.com, dünyada da kendi kategorisinin ilk 5 markasından biri olarak öne çıkmakta. Günümüzde igneiplikburada, Amazon, Hepsiburada, Trendyol, N11, Gittigidiyor, EPTTAVM ve diğer pazaryerleri ile birlikte müşteri ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor..
KURULUŞUMUZ


Her gün binlerce ürünümüz ülkemizin ve dünyanın pek çok noktasına ulaşıyor. Fırat Makine 30 yılı aşkın süredir, tekstil firmalarına, konfeksiyon atölyelerine, terzilere, moda tasarımcılarına ve sektör temsilcilerine hizmet vermeye devam ediyor. Hizmet standartlarını arttırmak ve kendi kategorisindeki ürünleri dünyanın pek çok ülkesine ulaştırabilmek için tüm ekibiyle birlikte canla başla çalışmaya devam ediyor. Sürekli büyüyen ekibimiz, markalarımız ve şirketlerimizi 2021 yılından itibaren FDM Grup çatısı altında toplamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.