Ev Tipi Dikiş Makinası Motor Kayışı - İç Çapı 11 Cm

Tüm Ev Tipi Dikiş Makinalarına Uyumludur

3,23 TL
24%
10,03 TL 7,61 TL

Dikiş Makinası 6'Lı Çardak (6 İplik Çardak)

Tüm Dikiş Makinalarına Uyumludur

110,50 TL
Ücretsiz Kargo

Mıknatıslı Makine Lambası Obs-806

Bütün Dikiş Makinalarına Uyumludur

42,50 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Kayışı 160XL

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

32,81 TL

Biye Tablası

Biyenin Aparaya Düzgün Gelişini Sağlar

28,73 TL

Üstten Gelen Biye Çardağı Uma-Tab02

Biyenin Aparaya Düzgün Gelişini Sağlar

85,00 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinası Yağı 20 Numara 1 Lt

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

25,30 TL

Makine Lambası Mıknatıslı Spiralli Obs-810

Bütün Dikiş Makinalarına Uyumludur

62,56 TL

HTML İçerik

Makine Aksesuarları

Tekstil endüstrisinde dikiş makinaları başta olmak üzere kullanılan çok sayıda makine türü bulunmaktadır. Her biri sektör açısından bel kemiği gören bu makinalar, zaman zaman arıza yapabilmekte ya da bazı parçalarda değişim zorunlu hale gelebilmektedir. En kaliteli markaların makinalarında bile uzun vadede bu türden problemlerin ortaya çıkması mümkündür. Bu yüzden de makine aksesuarları ve parçaları önemli bir yere sahiptir. Aksesuarlar, makinenin çalışması ile doğrudan alakalı değildir; ancak büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Tornavida Çeşitleri

Tornavida çeşitleri hem dikiş makinaları açısından hem de bu alanda kullanılan diğer makinalar açısından yararlı bir aksesuardır. Herhangi bir parça değişimi yapılacağı zaman ya da farklı nedenlerden dolayı makinenin herhangi bir kısmının sökülmesi gerektiği zaman, tornavidalardan yararlanılmaktadır. Özellikle bazı tornavida türlerine uygun yapılan makinaları, bu tornavidalar olmadan açabilmek söz konusu değildir. Bu yüzden de dikiş makinaları başta olmak üzere, kullanılan makineler ile uyumlu tornavidaların hazırda bekletilmesi yararlıdır.

Yağdanlık

Mekanik araçlar olan makineler, çalışma performanslarını kaybetmemek adına kimi bakımlara gereksinim duymaktadırlar. Makinelerin yağlanması da bu gereksinimlerden biridir. Uzun süre yağlanmayan makinalarda parça kırma ya da verimsiz çalışma gibi problemler ortaya çıkabilmektedir. Makineler için yağlama yaparken ellere bulaşmaması için yağdanlık son derece yararlı bir araçtır. İçerisine yağ doldurulan ve ince ucu sayesinde makinelerin en hassas noktalarına kadar kolaylıkla girerek yağlama yapmaya olanak tanıyan bu aksesuar da hazır bulundurulmalıdır.

Makine Kayışları

Kayışlar, bir noktadan aldıkları gücü esas iş yapacak noktaya aktarmaya yarayan aracılardır. Esasında makine kayışları bir aksesuar değil, makinenin en önemli parçalarından biridir. Bazı durumlarda kayışlarda gevşeme ya da kopma gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu anlarda hazırlıklı olmak ve işlerin kesintiye uğramaması adına yedek kayış bulundurmak önemlidir. Kayışlar da kendi aralarında kalitelerine göre sınıflandırılmıştır.

İğne Alyanı

İğne alyanı dikiş makinaları, nakış makinaları ve overlok makinaları için kullanılan bir aksesuardır. Dikiş ve nakış makineleri, değişik iğne çeşitleri ile kullanılabilmektedir. Farklı iğnelerin takılıp çıkarılabilmesi için de iğne alyanlarından yararlanılmaktadır. İğnenin hemen yanında bulunan alyan vidasını sökmek, iğneyi çıkarmak ve sonrasında da yeni iğneyi takarak sabitlemek adına iğne alyanları oldukça önemli bir görevi yerine getirmektedir.

Biye Tablası

Biyeler başta kadın kıyafetleri olmak üzere bazı kıyafet türlerinin yaka, etek ve kol ağızlarında kullanılan şerit kumaşlardır. Dikiş makinası ile biye hazırlığı yaparken en sık gereksinim duyulan aksesuarlardan biri de biye tablası ürünüdür. Biye için kullanılan kumaşların yerleştirildiği ve daha kolay dönme sağlayarak işleri hızlandırdığı bu tablalar, neredeyse tüm makineler ile standart uyum sağlamaktadır.

Dikiş Makinası Lambası

Dikiş makinalarında yer alan lambaların esas amacı karanlıkta dikiş dikmek değil; dikilen noktaya odaklanma sağlamasıdır. Dikiş makinası lambası dökülme ya da farklı nedenlerden dolayı değişim gerektirebilmektedir. Bu gibi durumlara hazırlıklı olmak ve ışıksız kalmamak adına yedek olarak dikiş makinası lambaları bulundurmak doğru olacaktır. Seçilecek lambanın göz yormayan cinsten olması ve ışık düzeyinin yeterli olması, bu konuda dikkat edilmesi gereken faktörlerden biridir.

Bu kategoride bulunan makine aksesuarları ürünlerine online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.