HTML İçerik

Kumaş Tamir Yapıştırıcıları

Kıyafetlerde ve döşemelerde istenmeyen durumlardan dolayı yırtıklar ya da sökülmeler meydana gelebilmektedir. Her ne kadar dikiş teknikleri ile sökülmeler bir şekilde tamir edilse de kumaşın orta yerinden ya da çok görünen bir yerinden meydana gelen yırtıkları iğne ve iplik ile tamir etmek zor olabiliyor. Böyle durumlarda kumaş tamir yapıştırıcıları son derece ideal seçenekler oluyor. Kumaş yapıştırıcısı olarak üretilen malzemeler beklentilere en iyi şekilde yanıt vererek çok fazla iz bırakmadan kumaşı kolayca tamir edebilmenize yardımcı oluyor. Özellikle döşemelik kumaşların zarar görmesi durumunda kumaş tamir yapıştırıcıları son derece işlevsel olarak öne çıkıyor. Etkili bir şekilde kumaşları yapıştırarak çok fazla tamir işlemi gerektirmeden kumaşı tamir edebilme imkanı sunuyor. Kumaşların yıpranmadan ve iz kalmadan tamir edilebilmesinde farklı tamir yapıştırıcılarından yararlanabilirsiniz.

Kumaş Tamir Yapıştırıcılarının Özellikleri Nelerdir?

Kumaşlarda meydana gelen deformasyonları tamir etmek istediğinizde mutlaka doğru olan yapıştırıcı türünü tercih etmeniz gerekiyor. Bu yapıştırıcılar son derece güçlü olduğundan yapıştırma sırasında da gereken titizliği göstermeniz önemlidir. Yapıştırıcılar kumaşlarla uyumlu olduğunda hem tamir süreci kısalır hem de çok daha kolay bir şekilde kumaşı eski haline çevirebilirsiniz. Bu yapıştırıcıları kullandığınızda yırtık ve delikleri kolaylıkla tamir edebilirsiniz. Bunun yanında çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliktedir. %100 dayanıklılığı olduğundan tamir ettikten sonra uzun yıllar daha bu kumaşları kullanma avantajı verir. Elastik bir yapışma sağlar ve solvent içermeyen ürünlerdir. Bison tekstil yapıştırıcısı birçok kumaş türü üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. – 20 derece ile +90 derece arasında ki sıcaklıklara karşı yüksek bir dayanımı bulunmaktadır. Bununla birlikte her türden üründe de kumaş tamir yapıştırıcısı kullanmak uygun değildir. İz bırakmaması da bu yapıştırıcıların en büyük avantajlarından biridir. Kullanıldığında döşemelik kumaşları eritmemesi kumaşın deforme olmaması açısından oldukça önemlidir. Ancak döşemelik kumaş ya da giysi üzerinde kullanılacak ise en uygun yapıştırıcının seçilmesine özen göstermeniz gerekmektedir. Kumaşların incelik ve kalınlık derecesi alacağınız sonuç üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Kumaş Tamir Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Kumaş tamir yapıştırıcılarının kullanım alanları oldukça geniştir. Bu yapıştırıcı türleri günümüzde birçok kumaşı yapıştırmak için kullanılabilmektedir. Giysi ve döşeme kumaşlarında ki yırtık yerleri tamir ederken ya da delik olan kısımları tamir ederken rahatlıkla bu yapıştırıcılardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanında keçe, jüt ve hasır kumaşları da yine ahşap ve kağıt malzemelerle yapıştırmada çok idealdir. İz bırakmayan kumaş yapıştırıcısı olarak işlevi bulunan bu ürünler tekstil sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Hem dayanıklı olması hem de istenilen kaliteden iş çıkarma imkânı sunması kumaş yapıştırıcılarının birçok farklı işlemde kullanılmasına imkan tanımaktadır. 

Kumaş Tamir Yapıştırıcı Fiyatları

Tekstil yapıştırıcısı olarak üretilen yapıştırıcı türleri farklı fiyatlarla satışa sunulabilmektedir. Bu yapıştırıcılar hem çok fonksiyoneldir hem de en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Kullanıcı gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan yapıştırıcı türleri tekstil ürünleri üzerinde istenilen etkileri en iyi şekilde yerine getiriyor. Döşemeleri, yırtılan perdeleri, giysileri, kot pantolon yırtıklarını, mont yırtıklarını rahatlıkla bu yapıştırıcılarla tamir etme şansı bulabilirsiniz. Farklı türleri olan bu yapıştırıcıların fiyatları da türlerine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ancak her durumda ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunularak kolay bir şekilde temin edilebilen yapıştırıcı türleri arasındadır.

Bu kategoride yer alan kumaş yapıştırıcılarını online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.