50 Cm Pastal Ağırlığı

Pastal atarken kullanılır

26%
118,00 TL 86,90 TL

35 Cm Pastal Ağırlığı

Pastal atarken kullanılır

26%
88,50 TL 64,90 TL

25 Cm Pastal Ağırlığı

Pastal atarken kullanılır

23%
70,80 TL 53,90 TL

Dikiş Makinası Lambası (Obeis Obs-806)

Bütün Dikiş Makinalarına Uyumludur

23%
53,45 TL 40,69 TL

Dikiş Makinası Motor Kasnağı

Kasnak Ölçüleri: 50 - 60 - 80 - 90 - 100 - 110

18%
18,88 TL 15,40 TL

HTML İçerik

Sarf Malzemeleri

 

Büyük çaplı dikim atölyelerinde ve küçük dikimhanelerde kullanılan çok sayıda sarf malzemesi bulunmaktadır. Bu malzemeler görünüşte ve pahada küçük olmalarına karşın, büyük işlevler yerine getirmektedir. Bu kategoride dikimhanelerde ve tekstil atölyelerinde sıklıkla kullanılan sarf malzemeleri yer almaktadır. Online alışverişin sunduğu kolaylıklardan yararlanarak bu ürünlere hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. 

 

Dikiş Makinesi Led Lambası

 

Dikiş makinesi led lambaları, özellikle ortamın karanlık olduğu durumlarda dikilen kısmın daha net görülebilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca gözleri yeteri kadar güçlü olmayan kişiler için, dikilen yere daha iyi odaklanabilme ve daha dikkatli iş yapabilme imkânı sunmaktadır. Dikiş makinelerinde kullanılan led lambalar genellikle klasik ampullerde olduğu gibi sarı renklidir. 

 

Yağdanlık

 

Tekstil atölyelerinde sıklıkla gereksinim duyulan sarf malzemelerinden biri de yağdanlık olarak adlandırılan küçük kaplardır. Bu atölyelerde bulunan malzemelerin daha sağlıklı ve düzenli çalışmaya devam edebilmeleri için belirli aralıklarla yağlanmaları gerekmektedir. Yağdanlıklar, yağın daha rahat bir şekilde ilgili parçalara zerk edilmesini sağlamaktadır. Genelde uzun ve sivri bir uca sahip olan yağdanlıklar, doğru yağlama yapabilmek için gereklidir. 

 

Poşetleme Makinesi

 

Üretilen ürünlerin poşetlenmesi, tekstil atölyelerindeki en önemli faaliyetlerden biridir. Üretimin son aşaması olarak da adlandırılan bu kısımda, nihai ürünler poşetlenerek sevke hazır hale getirilmektedir. Poşetleme makinesi bu işlemin daha kolay yapılabilmesine imkân tanımaktadır. Rulo halindeki poşetin, makineye gelen tekstil ürünlerini sarması ve daha sonra da üzerindeki bıçaklar ile keserek ayırması sayesinde kolay bir şekilde poşetleme yapılabilmektedir. Ayrıca poşetleme işleminde kullanılan poşetler ve diğer sarf malzemeleri de bu kategoride yer almaktadır. 

 

İğne Alyanı

 

Dikiş makinelerinde iğne değişimi yapmak için iğne alyanlarına gereksinim duyulmaktadır. Bu alynalar, iğnenin makineden kolayca sökülmesini ve daha sonra yeni iğnenin de rahatça takılmasını sağlamaktadır. 

 

Cımbız

 

Tekstil atölyelerinde sıklıkla kullanılan sarf malzemelerinden biri de cımbızlardır. Tırtırlı, eğik uçlu ve düz uçlu çeşitleri bulunan cımbızlar, özellikle ipliklerin uçlarını açmada ve ince çekme yapmada önemli bir işlevi yerine getirmektedir.