FIRAT DİKİŞ MAKİNELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

www.igneiplikburada.com


igneiplikburada.com - Fırat Makina Bursaigne iplik burada - Fırat Makine Bursa Türkiyeigne iplik burada - Fırat Makine Bursa Türkiyeiğne iplik burada - Fırat Dikiş Makinaları Ltd. Şti Yıldırım Bursa Türkiye

Kurumsal Bilgiler : Fırat Dikiş Makineleri San.Tic.Ltd.Şti.

Ticaret Sicil No : 61169 - Vergi Dairesi : Yıldırım - Vergi No : 9650570091

Resmi İnternet Sitesi : www.igneiplikburada.com


Duaçınarı Mahallesi Ankara Caddesi No:173 Posta Kodu : 16260 Yıldırım / BURSA / TÜRKİYE
Telefon: +90 224 362 24 78 (pbx) Faks : +90 224 364 48 94GÜVENLİ ALIŞVERİŞ BURADA !


İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.


Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı ödeme sistemimizde, kredi kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir.


Kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir. Bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur.


Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek info@igneiplikburada.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.


paytyps42.gifGELİŞMİŞ GÜVENLİK SİSTEMİ


SSL güvenlik sistemi sayesinde ziyaretçilerimiz en üstün şifreleme ve güvenlik ayrıcalığına sahip olurlar. Güvenlik sistemimiz müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri gibi gizli ve önemli bilgilerin 3. şahıslar tarafından ele geçirilip değiştirilmesini engeller.


Bizler igneiplikburada.com olarak, ödeme sürecinizin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasına büyük önem veriyoruz. Sitemizden vereceğiniz her siparişte kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.


128 Bit Güvenli Alışveriş3D GÜVENLİK SİSTEMİ


İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştiren bu sistem, ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.


Böylelikle kart numaranızı başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik ortamdagüvenliğinizi sağlamış olursunuz. Diğer bir deyişle kartınız çalınsa bile, kart şifreniz olmadan kartınızla işlem yapılmasını önleyen %100 güvenli bir sistemdir.


Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Güvenlik Sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemin Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa” MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.