* Hakkımızda

www.igneiplikburada.com bir Fırat Makine kuruluşudur.


* On Beş Senedir Tekstil Sektöründe Makine ve Yedek Parça Tedariği Konusunda Lokomotif Olduk!

* Dikiş makinelerinden ütüleme gruplarına, kumaş kesim makinelerinden serim gruplarına ve bunların yedek parçalarına kadar sektörümüzün en geniş ürün yelpazesine sahip online alışveriş sitesiyiz.


* İhtiyacınız Olan Ürünü En Hızlı Şekilde, En Uygun Fiyata Alın!

* Ürün çeşitliliği, müşteri hizmetleri, uygun fiyat politikamız ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz , vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakarlık etmeniz gerekiyor. Peki ya ihtiyacınız olan makinelere ve parçalara zaten sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan ulaşabilseniz ve maksimum 3 gün içinde elinizde olsa güzel olmaz mı ?


* Türkiye'nin En Büyük Makine ve Yedek Parça Mağazası!

* Sorularınız var muhatap bulmakta zorlanıyorsunuz. Uzman değiller ve sadece size bir şeyler satmak istiyorlar. İgneiplikburada size yardımcı olabilecek en doğru adres. Almak istediğiniz ürünle ilgili bizi arayarak, mail atarak ya da whatsapp hattımızdan ulaşarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Doğru sorular ve doğru yaklaşımlarla sizin için en uygun ürünü tavsiye edebiliriz. Size de güvenilir alışverişin tadını çıkarmak kalır.


* Biz Kimiz?

* Fırat Dikiş Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.; dikiş, serim, kesim ve ütüleme makinelerinin ve ayrıca bu makinelerin yedek parçalarının 28 senedir perakende ve toptanda satışını yapmaktadır. www.igneiplikburada.com online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur.


Fırat Dikiş Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.

* Şirket Adresimiz: Duaçınarı Mah. Kırkpınar Cad. No:38/1 Yıldırım/Bursa

* Vergi Dairemiz: Yıldırım

* Vergi Numaramız: 9650570091

* Müşteri Hizmetlerimiz: 0850 562 1616